Ne Yaparım?

2010'dan bu yana dijital marketing alanında çalışıyorum. Şuan birçok şirkete Digital Marketing ve SEO tarafta danışmanlık veriyorum.

Neleri Bilirim?

Uzmanlık alanım SEO ile 9 yıldır ilgileniyorum. Bunun yanında digital marketing, analytics ve veri bilimi gibi konularda kendimi geliştirmeye çalışıyorum.

Neler Yaptım?

2013 - Services Express, Gulf.Market, Bulvaar, Fark Tesisat gibi şirketlerin SEO çalışmalarını yöneterek sektöre girdim.

2014 - Hizli İzle Film 'in SEO operasyonlarını yönettim. Ayda 5 milyon organik trafik seviyesine kadar ulaştık.

2015 - İsveç Klinik ile dönemsel proje bazlı çalışma yaptık ve bu projenin SEO operasyonlarını yönettim.

2016 - İddaatahmin in SEO ve digital marketing alanında tüm reklam kampanyalarını yönetiyorum. Çalışmalarımızın 6. ayında sektörün en güçlü firması olduk.

2017 - Catalysor ajansı altında Hepgiy, Ucakhatti, Vizebasvurumerkezi gibi markaların SEO operasyonlarını yönettim.

2018 - Modasor, Aksa Akustik, BLT Bilişim markalarının SEO operasyonlarını yönettim.

2019 - Metafor Interactive Agency 'de SEO manager rolündeyim. Ajans içersinde Gülaylar, Türkkep, Szutest, Pansiyon.net.tr, Alternatifecs, Endlessabroad, Bogazicidu, itebs, ZTYSağlık gibi birçok markanın SEO operasyonlarını yönettim.

2019 - Bitturk, Playsports, Lensal, Damak, Bursa Nikah Şekeri, Tuzcuoğlu, Entrumpelung Wien gibi şirketlere SEO danışmanlığı verdim, veriyorum.

2020 - Demirören Medya'da SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Hürriyet, Milliyet, KanalD, CNNTürk, Fanatik, Posta, Vatan gibi birçok büyük ölçekli haber sitelerinin SEO çalışmalarını ekipçe yönetiyoruz.

Daha fazla bilgiyi Linkedin profilimde bulabilirsiniz.

Mail adresim yelkencit@gmail.com